Samolepky na zeď květiny

Samolepky na zeď s motivy květin (pampelišky, slunečnice, orchidej, tráva, bambus). Hodí se pro všechny romantické duše i milovníky přírody a příjemného prostředí. Moc podvědomí je bezbřehá. Pokud jsme obklopeni věcmi, které milujeme a máme uklizeno kolem sebe, stejně tak máme i klidnou mysl. Harmonie prostředí nám vnáší i klid do života. Květ je symbol života. Prvotní příčina i myšlenka stvoření. Expanze vědomí do zjevené reality, vzorce posvátné geometrie a základního symbolu stvoření, květu života. Ať už si ve svém vysněném květu najdete harmonii, cestu k přírodě nebo esoteriku, naše samolepky udělají z vašeho interiéru jedinečné prostředí, kam se můžete rádi vracet.

Květinové samolepky na zeď z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.