Samolepky na zeď nápisy a citáty

Samolepky na zeď s nápisy a citáty mají velké kouzlo a obrovský význam. Znáte asi vision board, ty známé nástěnky snů, o kterých se toho napsalo opravdu hodně. Tvoření, uvědomění si, přání, touhy a sny. Co je psáno, to je dáno. Podívat se každý den na nápisy na zdi či citát, kteří s vámi souzní, je fantastická záležitost. Samolepky na zeď s nápisy a citáty vás dokáží vás i motivovat.

Citáty rodina

Přání, které posilujete myšlenkami a ty pak vlastní činností, se totiž plní. Cokoliv zapsáno a zviditelněno má obrovský dopad na naši psychiku a náš život. Jedny z nejoblíbenějších cítátů jsou o rodině. Nepodceňujte moc podvědomí a udělejte si život lepším s našimi samolepkami, samolepky na zeď rodina si zamilujte.

Výroba samolepek na zeď citáty a nápisy

Pro výrobu samolepek na zeď citáty a nápisy používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Lepení nápisů na zeď a citátů

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Naše samolepky velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.