Samolepky noty a hudba

Hudební samolepky na zeď vhodné pro všechny vyznavače hudby. Nedokážete si svůj život bez hudby vůbec představit? Naše samolepky na vaší zdi dovedou hovořit za vás. Můžete mít na své zdi známé celebrity, jejichž tóny písní prostě zbožňujete. Vaše zdi na vás budou hovořit zhudebněnými texty vaší fantazie. Nechte se inspirovat každý den pouhým pohledem na zeď. Hudba je vášeň vzbuzující emoce, podněcující naši fantazii a probouzející naše sny. Vede nás k vysněným cílům, dodává nám energii a nabíjí nás neskutečnou studnicí nových nápadů. Pozvěte si hudbu do svého domova a nechte ji promlouvat, i když zrovna mlčí. Naše samolepky na zeď vám to umožní. 

Samolepky na zeď jsou jedním z nejjednodušších a nejkrásnějších způsobů, jak během několika minut zkrášlit jakoukoliv místnost ve Vašem domě, kavárně, restauraci nebo kanceláři.

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Naše samolepky velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi.

Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z daných rozměrů, kontaktujte nás emailem a my Vám pošleme cenovou nabídku na míru.

Vyrábímě samolepky dětské , citáty, celebrity, květinové tvary, stromy či cokoliv co Vás napadne.