Samolepky auta, motorky a jiné motivy

Samolepky na zeď s různými motivy, kde si vyberou milovníci aut, motorek a rychlých kol i letadel brázdících vzdušný prostor. Vyznavači harmonie plné nadčasových geometrických tvarů a jednoduchých línií. Vyberou si všichni, kteří chtějí vdechnout domácký nádech svým kuchyním a jídelnám. Náladu vám zlepší usmívající se Buddha, bdící nad vašimi životy. Na své si přijdou vyznavači duševního klidu a meditace, kteří si uvědomují nekonečnost vesmíru. Éteričtí motýlci i dělníci ve vrcholcích mrakodrapů mohou dodat notnou dávku osobitosti vašemu interiéru. S našimi samolepkami je váš život mnohem hezčí.

Samolepky s různými motivy z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.