Samolepky na zeď stromy

Samolepky na zeď v podobě stromu vás dokáží přiblížit k přírodě. Hluboký význam stromu života sahá až ke stvoření života, symbolu nekonečna a nesmrtelnosti. Strom je bojovný a přívětivý tvar určený pro každého, kdo ctí dar života. Všechny lidi nesmělé, bázlivé a stresované umí uvádět do pohody a vytváří prostředí plné harmonie. Jeho silný ochranný tvar symbolizuje strom i rozpaženou postavu, která se plně otvírá svému životu i přijímání láskyplné a pečující energie Vesmíru. Ať už si ve svém vysněném stromě najdete harmonii, cestu k přírodě nebo esoteriku, naše samolepky udělají z vašeho interiéru jedinečné prostředí, kam se budete rádi vracet.

Samolepky na zeď s motivem stromu z nejkvalitnějších materiálů

Pro výrobu samolepek používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách a jsou zcela nezávadné. Výhodou navíc je je, že samolepky do dětského pokoje levně vytvoříme, protože je přímo v naší výrobě tiskneme a následně zpracováváme.

Lepení samolepek

Naše samolepky můžete lepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady. Samolepky na zeď pro děti velice dobře drží téměř na jakémkoliv povrchu, ale dají se také dobře odlepit bez poškození zdi. Každou samolepku dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek. Více informací o lepení samolepek naleznete zde.