Tapety na zeď od předních evropských výrobců, kteří kladou důraz na moderní technologie, kvalitní zpracování a originalitu motivů. Vybírat můžete tapety na zeď od renomovaných firem jako ArtHouse, OhPopsi, Komar, Mindthegap nebo Feather najdete exkluzivně jen u nás. UV ochrana tapet zajišťuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.

Díky digitální kvalitě tisku v rozlišení 600dpi tapety opticky zvětší každý interiér. Snadno se lepí na zeď. Celek tapety se skládá z pásů o šířce 50 cm, ten stačí pouze přitisknout na zeď, kterou jste předem natřeli lepidlem. To je vše. Odstranění je ještě jednodušší.

Tapetami můžete oživit jakékoli místnosti v bytě či domě, i koupelny. Díky novým technologiím, které se využívají při výrobě, můžete tapety nalepit na různé povrchy. Nejen na zdi, ale i na kuchyňské linky, okna, dveře obklady nebo dlaždice. více informací

Oblíbené motivy tapet

3D tapetypřírodaimitace materiálůkvětinyluxusníabstratknídětskéretroměstafototapety

Tapety na zeď mají skvělé vlastnosti

Vliesové tapety mají podobné vlastnosti jako vinylové. Kromě pevnosti jsou stálobarevné, prodyšné a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od papírových tapet se při tapetování vliesových tapet natírá lepidlem pouze zeď. Šetříte tak nejen čas, ale i materiály.

Voděodolné tapety

Kromě papírových a vliesových tapet jsou velmi oblíbené i vinylové tapety, které připomínají texturově hrubší omítku. Hodí se k tapetovaní na starší zdi, kde potřebujete skrýt drobné nerovnosti. Když se vinlyovou tapetu rozhodnete vyměnit, i přesto, že je velmi pevná, dobře se odstraňuje.

Tapety na zeď, které vám vyrazí dech

Pokud chcete na stěnu opravdu originální tapety, pak zvolte tapety na zeď v provedení 3D. Dokáže opticky rozšířit prostor a otevřít dveře do jiného světa. I 3D tapety máme s exotickými motivy, prvky moderny a mnoho dalších stylů.

Dětské tapety na zeď

V nabídce naleznete dětské tapety s postavičkami z oblíbených kreslených pohádek a večerníčků. Pro princezny v něžných růžových barvách, kluci zase ocení výběr těch nejlepších postaviček z oblíbených příběhů.

Tapety na zeď jako imitace materiálů

Častou volbou tapet jsou imitace cihlyimitace kamene, tedy přírodních materiálů. Mezi oblíbené designové vzory patří také retro a luxusní tapety. Výrobci přicházejí i s moderními vzory jako jsou graffiti. Tapety s motivem New Yorku, Londýna či Paříže ocení všichni cestovatelé.

Lepení tapet

Lepení tapet zvládnete svépomocí pouze s použitím lepidla na tapety. V porovnání s klasickými papírovými tapetami odpadá spousta práce s prokládáním a vlhčením. Jednoduše stačí nanést lepidlo v tenké vrstvě na zeď a nalepit pás o šířce 50 cm směrem shora dolů. Jakékoliv případné nerovnosti a bubliny stačí vytlačit hadříkem do stran. V případě odstranění tapet jde o podobně jednoduchý proces.

Kolik tapety na stěny budete potřebovat?

Spočtěte si celkovou plochu k nalepení tapet a odečtěte okna a dveře. Výsledné metry čtvereční vynásobte číslem 1,1 (v tomto koeficientu jsou započteny 10% ztráty při tapetování). Přesné spočítání potřebného materiálu vám ušetří případné vyšší náklady za nevyužitou tapetu.

Tapety podle barev

černéčervenébílézelenéšedéfialovétyrkysovézlatémodréhnědérůžovéstříbrnéžlutéoranžové

Tapety dle typu místnosti

obývací pokojložnicekuchyněkoupelna