Můžete vybírat ze stovek designů tapet v různých zpracováních. Hodí se téměř do jakékoli místnosti v bytě či domě. Díky novým technologiím lze tapety lepit na různé povrchy, nejen na zdi, ale i na kuchyňské linky, okna, obklady i dlaždice. Můžete je nalepit i na dveře nebo nábytek. Více informací

Doprava zdarma

Fototapeta - Alabaster Garden

Kouzlo bělostných alabastrových květů z vaší ložnice udělá naprosto jinou místnost. Jedinečný efekt plastických květů vá ...
Skladem
1 390 Kč

Vinylové tapety

Kromě papírových tapet jsou velmi oblíbené i tapety z vinylu, které připomínají texturově hrubší omítku a jsou navíc samolepící. Hodí se k tapetovaní na starší zdi, kde potřebujete skrýt drobné nerovnosti. Když se vinlyovou tapetu rozhodnete vyměnit, i přesto, že je velmi pevná, dobře se odstraňuje.

Vliesové tapety

Vliesové tapety mají podobné vlastnosti jako vinylové. Kromě pevnosti jsou stálobarevné, prodyšné a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od papírových tapet se při tapetování vliesových tapet natírá lepidlem pouze zeď. Šetříte tak nejen čas, ale i materiály.

3D tapety na zeď vám vyrazí dech

Pokud chcete na stěnu opravdu originální tapety, pak zvolte tapety na zeď v provedení 3D. Dokáže opticky rozšířit prostor a otevřít dveře do jiného světa. I 3D tapety máme s exotickými motivy, prvky moderny a mnoho dalších stylů.

Dětské tapety na zeď

V nabídce naleznete tapety do dětského pokoje s postavičkami z oblíbených kreslených pohádek a večerníčků. Pro princezny v něžných růžových barvách, kluci zase ocení výběr těch nejlepších postaviček z oblíbených příběhů.

Tapety jako imitace materiálů, luxus, moderna i klasika

Častou volbou tapet jsou imitace cihly a imitace kamene, tedy přírodních materiálů. Mezi oblíbené designové vzory patří také retro a luxusní tapety. Výrobci přicházejí i s moderními vzory jako jsou graffiti. Tapety s motivem New Yorku, Londýna či Paříže ocení všichni cestovatelé.

Doprava zdarma na tapety na zeď

Nakupte nad 1000 Kč a získejte dopravu zdarma! Neplaťte více, než je třeba, a ušetřete u nás na poštovném.