Vzor cihel na tapetách je atraktivní volbou do každého interiéru. Surovost obnažené cihly se stala symbolem originálních pokojů, které se snaží odlišit a přinést něco nového. V nabídce se nachází jak typické červené cihly, tak také další odstíny, tvary a provedení cihel. Pokud preferujete minimalistický a méně cihlový vzhled, pak jsou pro vás připraveny i elegantní verze tapet s imitací cihel. Tapeta na zeď v podobě cihly dodá pokoji charakter a snadno se kombinuje s dalšími interiérovými prvky. Více informací

Fototapeta - Cihla

Skladem
od 1 418 Kč 1 890 Kč

Tapety imitace cihly

Díky mimořádně kvalitnímu provedení fototapet a rozlišení 600 DPI je výsledný obraz živý a působí prostorově, svou příjemnou atmosférou si podmaní celý pokoj. Použitá technologie je bezpečná a zdravotně nezávadná, což oceníte při aplikaci tapety v ložnici či dětském pokoji. Navíc se nemusíte omezovat jenom na zeď, fototapety lze umístit na nábytek, okna či dveře.

Kam umístit cihlové tapety?

Tapety s motivem cihel vypadají výborně především v obývacích pokojích a ložnicích, výborným doplňkem budou také v halách a předsíních, šatnách či kuchyních. Variace možností je nekonečná, téměř jako výběr z mnoha atraktivních variant.

Vliesové a vinylové tapety se vzorem cihly

Vlies je velmi odolný a trvanlivý materiál, tapety z něj jsou vyráběny v Německu. Výhodou vliesu je pevnost, prodyšnost a UV ochrana, což zajišťuje stálobarevnost i při dlouhému vystavením slunečním paprskům. Vinylové tapety jsou z netkané textilie, což umožňuje zvýšenou odolnost proti deformování a roztahování. Vinyl navíc propouští vodní pádu, takže stěny pokoje mohou i pod tapetou tzv. dýchat. Díky jednoduchému způsobu aplikace, kdy se lepidlo lepí na stěnu a ne na tapetu, se snižuje riziko poškození tapety a jsou umožněny drobné úpravy při aplikaci tapety. Tato tapeta umí maskovat nerovnosti zdi, a proto se hodí i do historických památek.