Tapety do kuchyně vybírejte buď vliesové nebo vinylové. Vliesové tapety jsou pevné, omyvatelné a prodyšné. Díky své odolnosti jsou velmi univerzální a hodí se i do kuchyně, kde se aktivně vaří. Lepení tapet v kuchyni je velmi jednoduché, zvládne to i začátečník. Vliesové tapety mají vysokou kvalitu tisku a dlouhou stálost barev. Vinylové tapety do kuchyně mají hrubý a matný povrch s podkladem z netkané textilie. Tyto tapety v kuchyni výborně zamaskují nerovnosti na zdi a profesionální UV tisk garantuje vysokou kvalitu barev. Vinylové tapety se skvěle hodí i jako dekorační tapety za kuchyňskou linku. Více informací

Tapeta do kuchyně jako dekorace

Tapety do kuchyně jsou výbornou volbou, jak tento prostor oživit. Kuchyň musí být primárně funkční, a proto často není příliš možnost tento prostor zatraktivnit. Vždy je však v kuchyni jedna zeď, kam se tapet může hodit.

Tapety za kuchyňskou linku

Dekorativní i ochranou fukci pak plní tapeta za kuchyňskou linkou. Sem vybírejte tapetu z vinylu. Je odolnější a hlavně omyvatelná.

Stovky motivů kuchyňských tapet

Kuchňské tapety můžete vybírat ze širokého spektra motivů - lahodných šálků horké kávy, kávových zrn, citrusů a dalšího šťavnatého ovoce, chilli papriček, koktejlů, koření a nejrůznější zeleniny. I starší kuchyň tak dostane nový vzhled, jednoduše a rychle! 

Fototapety do kuchyně

Můžete zvolit také velmi oblíbené řešení v podobě fototapety s imitací cihly a kamene. Tento tradiční dekor dodá kuchyni luxusní vzhled, který je velmi moderní a hodí se i do kuchyně se starší kuchyňskou linkou.