Vybírat můžete hned z několika materiálů. Vliesové tapety jsou pevné, omyvatelné a prodyšné. Díky své odolnosti jsou velmi univerzální a lze je použít do všech typů místností. Potěší jednoduchou aplikací a tiskem vysoké kvality. Vinylové tapety mají hrubý matný povrch s podkladem z netkané textilie. Tato tapeta maskuje nerovnosti zdi a díky UV tisku garantuje vysokou kvalitu barev. Více informací

Cutlery - tapeta na zeď

Skladem u dodavatele - doručení do 7 dní
3 990 Kč

Tapety do kuchyně

Kuchyňský motiv tapety na zeď nejen do kuchyně Tapety do kuchyně jsou výbornou volbou, jak tento prostor oživit. Kuchyň musí být primárně funkční, a proto často není příliš možnost tento prostor zatraktivnit. Pomocí tapet s kuchyňským motivem však může vaše kuchyně dostat šmrnc! Vybírat můžete ze širokého spektra motivů - lahodných šálků horké kávy, kávových zrn, citrusů a dalšího šťavnatého ovoce, chilli papriček, koktejlů, koření a nejrůznější zeleniny. I starší kuchyň tak dostane nový vzhled, jednoduše a rychle!

Tapety na zeď - imitace cihly a kamene

Můžete zvolit také velmi oblíbené řešení v podobě tapety s imitací cihly a kamene. Tento tradiční dekor dodá kuchyni luxusní vzhled, který je velmi moderní a hodí se i do kuchyně se starší kuchyňskou linkou. Dodejte kuchyni novou energii v podobě tapety na zeď!