Doprava zdarma

Fototapeta - Red dychotomy

Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Red dychotomy" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Fotot ...
Skladem u dodavatele
1 590 Kč

Tapety do kuchyně

Chystáte se kompletně zrenovovat kuchyň, více ji zútulnit a vytvořit v ní o něco příjemnější atmosféru? Ať už bude kuchyň zcela nová, nebo jen v novém kabátě, naše fototapety jí dají zcela jiný vzhled. Naše kuchyňské fototapety vám vdechnou stěnám novou energii, mohou být hravém vtipné a vzbuzovat chuť na připravované laskominy. Fototapety do kuchyně zvýrazňují prostor nejen za kuchyňskou linkou a přináší inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Do kuchyně a jídelny jsou tyto fototapety přímo stvořeny a propůjčí jim nadčasový vzhled. Jde o nejdůležitější prostor, kde se setkáváme s rodinou i přáteli, a u dobrého jídla a pití utužujeme naše vztahy i přátelství. Vaše kuchyň může vypadat moderně a vysoce originálně za pomocí dekorů našich fototapet. 

Vliesové tapety jsou lepené lepidlem. Je možné je nalepit v každé místnosti, dokonce v kuchyni nebo koupelně. Vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. 

Vinylové tapety tiskneme na vinyl s hrubým, matným povrchem a trvalým podkladem z netkané textilie. Tento typ materiálu je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže stěny Vašeho interiéru mohou „dýchat”. Lepení vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášíme pouze na povrch stěny, což snižuje riziko poškození tapety a navíc umožňuje jemné úpravy při jejím pokládání. Tato fototapeta maskuje všechny nerovností zdí a technologie UV Tisku garantuje nejvyšší kvalitu barev.

Každou vinylovou tapetu si také můžete objednat jako samolepící. Tato speciální matná samolepicí fototapeta vyrobená z vinylové fólie je vhodná na hladké i hrubé stěny. Tento materiál díky své tenkosti a silnému lepidlu velmi dobře přilne k polepované ploše a nechá pěkně vyniknout strukturu zdi. Velice snadně se lepí na stěnu bez použití lepidla.

Vysoká kvalita tisku
Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší Vaš interiér.
Snadná montáž
Fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm.
Ekologické a bezpečné
Užívajíce bezpečných materiálů, můžeme doporučit naše vzory do ložnic a dětských pokojů.
Bezpečný obal
Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.