Tapety do kuchyně vybírejte buď vliesové nebo vinylové. Vliesové tapety jsou pevné, omyvatelné a prodyšné. Díky své odolnosti jsou velmi univerzální a hodí se i do kuchyně, kde se aktivně vaří. Lepení tapet v kuchyni je velmi jednoduché, zvládne to i začátečník. Vliesové tapety mají vysokou kvalitu tisku a dlouhou stálost barev. Vinylové tapety do kuchyně mají hrubý a matný povrch s podkladem z netkané textilie. Tyto tapety v kuchyni výborně zamaskují nerovnosti na zdi a profesionální UV tisk garantuje vysokou kvalitu barev. Vinylové tapety se skvěle hodí i jako dekorační tapety za kuchyňskou linku. Více informací

Tapeta do kuchyně jako dekorace

Tapety do kuchyně jsou výbornou volbou, jak tento prostor oživit. Kuchyň musí být primárně funkční, a proto často není příliš možnost tento prostor zatraktivnit. Vždy je však v kuchyni jedna zeď, kam se tapet může hodit.

Tapety za kuchyňskou linku

Dekorativní i ochranou fukci pak plní tapeta za kuchyňskou linkou. Sem vybírejte tapetu z vinylu. Je odolnější a hlavně omyvatelná.

Stovky motivů kuchyňských tapet

Kuchňské tapety můžete vybírat ze širokého spektra motivů - lahodných šálků horké kávy, kávových zrn, citrusů a dalšího šťavnatého ovoce, chilli papriček, koktejlů, koření a nejrůznější zeleniny. I starší kuchyň tak dostane nový vzhled, jednoduše a rychle! 

Fototapety do kuchyně

Můžete zvolit také velmi oblíbené řešení v podobě fototapety s imitací cihly a kamene. Tento tradiční dekor dodá kuchyni luxusní vzhled, který je velmi moderní a hodí se i do kuchyně se starší kuchyňskou linkou. 

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.