Tapety do ložnice jsou vliesové tapety na zeď z vláknité buničiny. Ta garantuje pevnost, dlouhou životnost i omyvatelnost. UV ochrana dále zajistí stálobarevnost i při přímém vystavení slunci. Díky digitální kvalitě tisku v rozlišení 600dpi tapety do ložnice opticky zvětší každý interiér. Snadno se lepí na zeď. Tapety do ložnice se skládají z pásů o šířce 50 cm, ten stačí pouze přitisknout na zeď, kterou jste předem natřeli lepidlem. To je vše. Odstranění je ještě jednodušší.

Vliesové tapety jsou vhodné na veškeré podklady, dokonce na stěny s trhlinami v podkladu. Vytváří jistou izolační vrstvu a dovolují stěnám dýchat. Tapety můžete vybírat od předních Evropských výrobců, kteří kladou důraz na moderní technologie, originální motivy a perfektní zpracování. Více informací

Tapety do ložnice mají vysokou kvalitu provedení

Vliesové tapety do ložnice mají ve spodní části netkanou textilii, díky které je tapeta odolnější, pevnější, nenatahuje se a je vysoce trvanlivá. U tapety do ložnice se nemusíte bát plísní, což umožňuje použití i pro alergiky. Další praktickou vlastností je zvýšená tepelná izolace tapety.

Tapety do ložnice lze nalepit na různé typy zdí

Tapety do ložnice můžete aplikovat na jakýkoliv povrch doma, tedy sádrokarton, beton a panel, omítku, původní tapety a další. Mají skvělou přilnavost, takže budou výborně držet.

Lepení tapety do ložnice

Lepení tapety do ložnice zvládnete svépomocí pouze s použitím lepidla na tapety. V porovnání s klasickými papírovými tapetami odpadá spousta práce s prokládáním a vlhčením. Jednoduše stačí nanést lepidlo v tenké vrstvě na zeď a nalepit pás o šířce 50 cm směrem shora dolů. Jakékoliv případné nerovnosti a bubliny stačí vytlačit hadříkem do stran. V případě odstranění tapety do ložnice jde o podobně jednoduchý proces.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, PPL, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.