Imitace tapety na zeď s motivem dřeva je atraktivní variantou, jak získat dekor dřeva v interiéru bez nutnosti nákladné renovace či rekonstrukce bytu. Tapeta na zeď dřevo se hodí do moderních, historických i klasicky laděných domovů. Dřevo dokáže dodat místnosti charakter a hřejivost. Motiv dřeva lze využít do jakékoliv místnosti, včetně koupelny, dětských pokojů i předsíně či kuchyně. Více informací

Tapety dřevo

Přírodní motiv dřeva je velmi oblíbený a patří mezi interiérové evergreeny. Vybírat lze z velkého množství variant, různých druhů a barev dřeva, ale také stylů a provedení.

Materiály dřevěných tapet na zeď

Na rozdíl od pravého dřeva je aplikace tapety s dřevěným motivem snadná, rychlá a cenově dostupná. Vybírat můžete hned z několika materiálů. Velmi oblíbený je vlies, který je odolný, pevný, trvanlivý a navíc také omyvatelný. Výroba vliesových tapet z naší nabídky probíhá v Německu. Dalším materiálem je vinyl, který je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru. V nabídce také naleznete klasické papírové tapety, které nabízejí atraktivní cenu. Ať už si vyberete jakýkoliv materiál, vždy půjde o tisk nejvyšší kvality s ideální ostrostí obrazu a hloubkou barev.