Fototapeta - Running horses

Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - Running horses" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. Foto ...
Skladem u dodavatele - doručení do 5 dní
1 490 Kč

Tapety na zeď koně

Tapeta na zeď s motivem koně či koní nabízí ty nejúžasnější pohledy na tato zvířata, které si můžete vychutnat v ložnici, obývacím pokoji, chodbě, ale i koupelně či kuchyni. Kůň je nádherné zvíře, které okouzluje svojí majestátností, energií a krásou. Milovníci koní se shodnou, že není lepšího pohledu na svět než ze sedla koně. A není důvod, proč si koňské motivy neužívat i doma.

Materiály tapety na zeď s motivem koní:

Nejoblíbenějším materiálem je vlies. Je totiž výjimečně odolný a trvanlivý. Jeho velkou výhodou je také omyvatelnost, pevnost a stálobarevnost i vůči UV záření. Vlies je navíc vhodný i na stěny s trhlinami v podkladu.

Další možností jsou vinylové tapety na zeď, které mají podklad z netkané textilie. Vinylová tapeta je odolná proti deformování a roztahování, navíc umožňuje interiéru dýchat. Všechny druhy materiálu v naší nabídce nabízejí mimořádně kvalitní tisk s ideální ostrostí obrazu a hloubkou barev.