Tapety s květinovým vzorem jsou sázkou na jistotu, když chcete luxusní tapety, které zaujmou, nepřestanou těšit svým provedením a zároveň chcete něco originálního. Výběr tapet s květinovým motivem je totiž nespočet, takže můžete vybrat svému interiéru tapetu na zeď na míru. Více informací

Tapety na zeď květiny

Květiny jsou nádherným symbolem přírody a současně nejlepším darem pro každou ženu. Potěší ale každého, kdo na ně spočine pohledem. Proto tapety na zeď s květinovým vzorem patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Květinové tapety máme s nejrůznějšími druhy květin: orchideje, lilie, vlčí mák, luční květy, růže, tulipány, magnolie, třešňový květ, slunečnice, levandule, ale i další květiny, které si dokážete v interiéru představit.

Tapety na zeď ve vliesu či vinylu

Oba materiály nabízí tisk nejvyšší kvality a mimořádně kvalitní provedení. Samozřejmostí je také jednoduchá montáž. Rozdíly jsou převážně v principech daného materiálu. Vlies je trvanlivý, prodyšný, pevný a omyvatelný. Díky své odolnosti a schopnosti stabilizovat tlak na citlivé poklady se hodí na všechny druhy omítek a většinu zdí. Vinylové tapety jsou velmi odolné proti deformaci a roztahování, současně propouští vodní páru, což umožňuje zdi dýchat.