Tapety moře jsou vliesové tapety z vláknité buničiny. Ta garantuje pevnost, dlouhou životnost a omyvatelnost. Vliesové tapety jsou vhodné na veškeré podklady, dokonce na stěny s trhlinami v podkladu. Vytváří jistou izolační vrstvu a dovolují stěnám dýchat. Můžete je nalepit v každé místnosti i v kuchyni. UV ochrana dále zajistí stálobarevnost i při přímém vystavení slunci. Díky digitální kvalitě tisku v rozlišení 600dpi tapety moře opticky zvětší každý interiér.

Snadno se lepí na zeď. Tapety moře se skládají z pásů o šířce 50 cm, ten stačí pouze přitisknout na zeď, kterou jste předem natřeli lepidlem. To je vše. Odstranění je ještě jednodušší. Tapety moře nemusíte aplikovat jenom na zeď, využít je můžete také na starší nábytek, okna a další materiály, kterým tím vdechnete nový život. Tapety můžete vybírat od předních Evropských výrobců, kteří kladou důraz na moderní technologie, originální motivy a perfektní zpracování.Více informací

Tapety moře mají vysokou kvalitu provedení

Vliesové tapety moře mají ve spodní části netkanou textilii, díky které je tapeta odolnější, pevnější, nenatahuje se a je vysoce trvanlivá. U tapety moře se nemusíte bát plísní, což umožňuje použití i pro alergiky. Další praktickou vlastností je zvýšená tepelná izolace tapety.

Tapety moře lze nalepit na různé typy zdí

Tapety moře můžete doma nalepit téměř v jakékoliv místnosti, výjimkou je pouze koupelna, kam doporučujeme kvůli vysoké vlhkosti zvolit spíše vinylové tapety. Tapety moře můžete lepit na jakýkoliv povrch doma, tedy sádrokarton, beton a panel, omítku, původní tapety a další. Mají skvělou přilnavost, takže budou výborně držet.

Lepení tapety moře

Lepení tapety moře zvládnete svépomocí pouze s použitím lepidla na tapety. V porovnání s klasickými papírovými tapetami odpadá spousta práce s prokládáním a vlhčením. Jednoduše stačí nanést lepidlo v tenké vrstvě na zeď a nalepit pás o šířce 50 cm směrem shora dolů. Jakékoliv případné nerovnosti a bubliny stačí vytlačit hadříkem do stran. V případě odstranění tapety moře jde o podobně jednoduchý proces.

Kolik tapety moře budete potřebovat?

Spočtěte si celkovou plochu k nalepení tapety moře a odečtěte okna a dveře. Výsledné metry čtvereční vynásobte číslem 1,1 (v tomto koeficientu jsou započteny 10% ztráty při tapetování). Přesné spočítání potřebného materiálu vám ušetří případné vyšší náklady za nevyužitou tapetu.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.  Zboží Vám doručíme přes dopravce: Česká pošta, DPD či Zásilkovna.

 

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz

Pokud vám objednané zboží nebude vyhovovat, můžete jej vrátit do 30ti dnů od doručení bez udání důvodu.


                   

Široký výběr zboží

Široký výběr zboží

V naší nabídce je více jak 10 000 produktů. Jsme výrobci bytových dekorací a zárověň hrdí partneři proslulých světových značek.