Tapety květiny a stromy

Tapety na zeď květin, listů a stromů. Tapety s motivy přírody vždy vnesou dobrý pocit do vašeho interiéru. 

Kvalitní zpracování a stálost tapet

Tapety na zeď s motivy různých květin, stromů a listů se řadí mezi velmi oblíbené. Vnesou do našich příbytků kus přírody, vdechnou interiéru jemnost, křehkou krásu, citlivost a dodají mu pozitivní něžnou energii. Relaxace a odpočinek se tak v dané místnosti stane jedinečným zážitkem. Ať už jde o majestátnost stromů, jedinečnost listů, křehké květy stromů, energický ráz slunečnic, romantické růže, okouzlující sedmikrásky či fialky nebo voňavé šeříky a levandule zasazené do jakékoliv kompozice v podobě tapety, jde o dekorací, která bude stále aktuální a žádaná. Vytváří přátelské prostředí, ve kterém se budete cítit opravdu jako doma a zároveň budete mnohem blíž k přírodě.

Vliesové a vinylové tapety s motivy přírody

Tapeta vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmoféru dle vzoru, který si vyberete. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Vliesové tapety květiny a stromy

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Vinylové tapety květiny a stromy

Vinylové tapety se doporučují lepit na stěny, které jsou křivé nebo popraskané. Jsou vhodné do všech místností, včetně koupelny. Mohou se čistit omýváním. Lepidlo se nanáší na zadní stranu tapet.