Doprava zdarma

Tapeta - Verses of Love (Romeo & Juliet)

Stálá, voděodolná vliesová "Tapeta - Verses of Love (Romeo & Juliet)" je určena k lepení na stěnu. Tapeta s inspirujícím ...
Skladem u dodavatele
1 090 Kč

Tapety na zeď s nápisy

Fototapety na zeď s nápisy a obrázky jsou vhodnou volbou pro všechny, kteří velmi rádi sdělují svůj názor a dávají najevo svůj osobitý styl. Sdělené myšlenky prostřednictvím interiéru, ve kterém žijeme, upevňují naše sny i rozhodnutí. Tapety s nápisy a obrázky nabízí široké portfolio vysoce originálních a netradičních vzorů a nápisů. Použité barvy jsou pestré, živé a kontrastní a místnostem dodají mladistvý a rebelský vzhled. Současně vyjadřují vlastní názory, pocity, individualitu a chuť do života. Využijte jako motivaci citáty a motivačními slogany, které vás budou neustále povzbuzovat a zlepšovat vám náladu. Motivačními texty, slogany, citáty, motta a slavné osobnosti. Každý den vám zlepší náladu a budete se cítit silnější. Nápisy ocení všechny silné osobnosti. 

Vliesové tapety jsou lepené lepidlem. Je možné je nalepit v každé místnosti, dokonce v kuchyni nebo koupelně. Vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. 

Vinylové tapety tiskneme na vinyl s hrubým, matným povrchem a trvalým podkladem z netkané textilie. Tento typ materiálu je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže stěny Vašeho interiéru mohou „dýchat”. Lepení vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášíme pouze na povrch stěny, což snižuje riziko poškození tapety a navíc umožňuje jemné úpravy při jejím pokládání. Tato fototapeta maskuje všechny nerovností zdí a technologie UV Tisku garantuje nejvyšší kvalitu barev.

Každou vinylovou tapetu si také můžete objednat jako samolepící. Tato speciální matná samolepicí fototapeta vyrobená z vinylové fólie je vhodná na hladké i hrubé stěny. Tento materiál díky své tenkosti a silnému lepidlu velmi dobře přilne k polepované ploše a nechá pěkně vyniknout strukturu zdi. Velice snadně se lepí na stěnu bez použití lepidla.

Vysoká kvalita tisku
Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší Vaš interiér.
Snadná montáž
Fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm.
Ekologické a bezpečné
Užívajíce bezpečných materiálů, můžeme doporučit naše vzory do ložnic a dětských pokojů.
Bezpečný obal
Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.