Doprava zdarma

Tapeta - Verses of Love (Romeo & Juliet)

Stálá, voděodolná vliesová "Tapeta - Verses of Love (Romeo & Juliet)" je určena k lepení na stěnu. Tapeta s inspirujícím ...
Ihned k odeslání
990 Kč

Tapety s nápisy a texty

Tapety na zeď s s motivačními texty, slogany, citáty, motta a slavných osobností. Pro všechny, kteří rádi sdělují svůj názor a dávají najevo svůj osobitý styl. Sdělete myšlenky prostřednictvím interiéru, ve kterém žijete.

Velký výběr orignálních tapet

Tapety s nápisy a obrázky nabízí široké portfolio vysoce originálních a netradičních vzorů a nápisů. Použité barvy jsou pestré, živé a kontrastní a místnostem dodají mladistvý a rebelský vzhled. Využijte tapety s texty jako motivaci, které vás budou neustále povzbuzovat a zlepšovat vám náladu. 

Kvalitní vliesové a vinylové tapety

Tapeta vyrobená z vliesového materiálu, tedy z vláknité buničiny, která zaručuje pevnost, omyvatelnost, stálobarevnost tapety a především její dlouhou životnost. Tapety na zeď dokáží jednoduše změnit vzezření Vaší místnosti a dodat jí zcela novou atmoféru dle vzoru, který si vyberete. Výhodou vliesové tapety je snadné lepení i její odstranění a dokonalá prodyšnost.

Vliesové tapty s nápisy

Vliesové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod. Zvláště jsou vhodné na stěny s trhlinami v podkladu, stabilizují tlak na citlivé podklady (desky z měkkých vláken apod.).

Voděodolné tapety s nápisy

Vinylové tapety se doporučují lepit na stěny, které jsou křivé nebo popraskané. Jsou vhodné do všech místností, včetně koupelny. Mohou se čistit omýváním. Lepidlo se nanáší na zadní stranu tapet.