Město New York si nyní můžete pořídit v odstínech šedé, výrazných duhových barvách, jako pohled shora, ale i zespoda či z okna. Město New York je pulzujícím organismem, který nepřestane přitahovat. Nemusíte bydlet přímo v New Yorku, abyste měli exkluzivní pohled na jeho nejatraktivnější čtvrti. Pokud milujete velkoměsta, je tapeta na stěnu s motivem města New York tou pravou volbou do vašeho interiéru. Více informací

Tapety na zeď New York

City of New York známé také jako New York City je jedním z nejznámějších měst Spojených států Amerických. Imponuje svým systémem, koncentrací miliónů lidí, extravagancí a možnostmi, které jsou v tomto městě téměř neomezené, protože jde o “město, které nikdy nespí”.

Tapeta na zeď New York: materiály

Populárním materiálem tapet na stěny je vlies. Mezi jeho největší výhody patří výjimečná odolnost, trvanlivost, omyvatelnost a prodyšnost. Ostrý tisk v nádherných barevných hloubkách má UV ochranu, takže si udržuje stálost barvy. Vlies je navíc vhodný i na stěny s trhlinami v podkladu. Dalším materiálem je vinyl, který má podklad z netkané textilie. Tento materiál je odolný proti deformaci a roztahování, současně však propouští vodní páru.