Tapety orient

Nástěnné dekorace ve formě fototapety nepřináší jenom zajímavé vizuální vylepšení daného prostoru. Pokud je vybrané téma úzce spjato s východní kulturou, může to vnést více klidu a harmonie do vašich příbytků. Dokonalé využití známého symbolu síly Jin a Jang, které nemusí být spojováno pouze s orientálním stylem, je jedním z nejznámějších znaků na světě a dodá vašemu interiéru harmonii. Mezi fototapetami s orientálním stylem je možné najít velké množství různých symbolů a motivů propojených s touto tématikou. Kousek tohoto světa je tak možné pomocí fototapety přenést do každého domu a dýchá z něj modlitba, spiritualita, meditace a zklidnění mysli. Jde o fototapety jako stvořené pro všechny milovníky východní filozofie a náboženství. Důraz na vědění a poznávání sama sebe meditativními metodami vneste do vašich domovů krásu přírody, energii rostlin, slunce, země i vody. Spirituální nádech s naší fototapetou je zaručen.


Vliesové tapety jsou lepené lepidlem. Je možné je nalepit v každé místnosti, dokonce v kuchyni nebo koupelně. Vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. 

Vinylové tapety tiskneme na vinyl s hrubým matným povrchem a trvalým podkladem z netkané textilie. Tento typ materiálu je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže stěny Vašeho interiéru mohou „dýchat”. Lepení vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášíme pouze na povrch stěny, což snižuje riziko poškození tapety a navíc umožňuje jemné úpravy při jejím pokládání. Tato fototapeta maskuje všechny nerovností zdí a technologie UV Tisku garantuje nejvyšší kvalitu barev.

Vysoká kvalita tisku
Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší Vaš interiér.
Snadná montáž
Fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm.
Ekologické a bezpečné
Užívajíce bezpečných materiálů, můžeme doporučit naše vzory do ložnic a dětských pokojů.
Bezpečný obal
Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.