Tapety imitace materiálů a vzory

Fototapety nejrůznějších designů s pravidelnými vzory a materiály dodají vašemu domovu atmosféru právě přesně podle vašeho gusta. Klasické cihly či kamenná zeď vás přiblíží k přírodě.

Symbolika materiálů promítnutá v tapetách

Kámen je symbolem trvání, pevnosti, tvrdosti, váhy i síly. Je symbolem bezpečí domova a pouta k místu, které milujeme. Vzor naší nezdolnosti a vytrvalosti, ale i pevnosti našich rozhodnutí a vybudovaných vztahů. Symbol podporující sebevědomí, dodávající rovnováhu a zvyšující sebevědomí. Veškeré zákony a moudra byly vždy zapsány do kamenných desek, jako znak jejich nepomíjivosti. Stejně jako symboliky kamene jsou rozmanité motivy u tapety s imitací kámene.

Dřevo je zase nadčasová souhra designu s teplou kresbou originálních letokruhů dřeva. Dodá klid vaší duši a harmonii tělu. Váš život bude prostoupen pocitem bezpečí a domov na vás dýchne láskyplným pocitem. Magické tapety s imitcí dřeva s motivem pozadí a sjednocených vzorů podtrhne pocit bezpečí každého domova.

Tapety s imitací kamene, nebo dřeva mají skvělé vlastnosti

Vliesové tapety s imitacemi materiálů jsou lepené lepidlem. Je možné je nalepit v každé místnosti, dokonce v kuchyni nebo koupelně. Vytváří teplou izolační vrstvu a dovolují stěnám dýchat.

Vinylové tapety tiskneme na vinyl s hrubým matným povrchem a trvalým podkladem z netkané textilie. Vinyl je odolný proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže stěny Vašeho interiéru mohou „dýchat”. Lepení vinylové fototapety je jednoduché: lepidlo nanášíme pouze na povrch stěny, což snižuje riziko poškození tapety a navíc umožňuje jemné úpravy při jejím pokládání. Tato fototapeta maskuje všechny nerovností zdí a technologie UV Tisku garantuje nejvyšší kvalitu barev.

 • Vysoká kvalita tisku
  Digitální kvalita tisku tapet v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér.
 • Tapety se snadno lepí
  Fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm, tím je zaručena snadná manipluce s jednotlivými pásy tapety.
 • Jsou ekologické a bezpečné
  Užívajíce bezpečných materiálů, můžeme doporučit naše vzory do ložnic a dětských pokojů.
 • Naše tapety mají bezpečný obal
  Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu/tubusu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.