Pruhy, proužky, ale i další geometrické obrazce a vzory dodávají interiéru řád a styl. Pravidelnost opakujících se tvarů a atraktivní barevnost je to pravé do moderního bytu. Tapety na zeď s pruhy se hodí do každé místnosti a dokáží ji dodat charakter a nový styl. Více informací

Tapeta - Subway

Skladem u dodavatele - doručení do 3 dnů
1 090 Kč

Tapety na zeď pruhy: vliesové či vinylové?

Tapety na zeď s motivem pruhů a dalších obrazců jsou k dispozici ve vliesu či vinylu. Vlies je vhodný na všechny druhy omítek, včetně těch s trhlinami v podkladu. Jejich výhodou je pevnost, omyvatelnost a prodyšnost.

Vinyl má hrubý a matný povrch, podklad je z netkané textilie. Odolává deformaci a roztahování, současně však umožňuje stěnám dýchat. Aplikace tapet v obou případech je velmi jednoduchá a rychlá. V nabídce naleznete také papírové tapety, které často nedosahují takových výhod jako vlies či vinyl, ale mají atraktivní cenu.

Tapety na zeď – s pruhy a pruhované

Pruhované tapety jsou nadčasové a budou slušet každému interiéru. Vybírat si můžete z mnoha barev, obrazců i variant, takže budou tapety na míru pokoje, do kterého je chcete aplikovat. Nemusíte se omezovat jen na ložnici či obývák, tapety na zeď lze umístit také do koupelny, kuchyně, haly či dětského pokoje.