Tapeta na zeď s motivem stromu či celého lesa se hodí do jakéhokoliv pokoje. Do obývacího pokoje může navodit tajemnou a romantickou atmosféru, v ložnici připomene odpočinek a relaxaci, v předsíni vytvoří uvítací výbor do vašeho domova. Ať už umístíte tapetu se stromem kamkoliv, všude bude představovat přírodu, kterou budete mít takto na dosah. Více informací

Fototapeta strom - In a Secret Forest

Stálá, voděodolná vliesová "Fototapeta - In a Secret Forest" je určená k lepení na stěnu s použitím lepidla na tapety. ...
1 390 Kč

Tapeta na zeď stromy

Stromy představují život a jsou nádhernými úkazy přírody. Dokážou být majestátní, tajemné i romantické a nabízí dotek přírody, který můžete mít nyní i vy u vás doma. Tapety na zeď s motivem stromu se hodí do moderních i tradičních interiérů.

Materiály tapet na zeď

Tapety na zeď jsou vyrobené buď z vliesu, vinylu či papíru. Vlies je velmi odolný, stálobarevný a prodyšný. Má univerzální použití, hodí se i na stěny s trhlinami v podkladu, protože pomáhá stabilizovat tlak. Vinylové tapety mají podklad z netkané textilie, což umožňuje vysokou odolnost proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže interiér může dýchat. Papírové tapety vítězí především cenou, přinášejí však o něco náročnější aplikaci a nejsou tolik odolné jako vliesové či vinylové tapety.

Výhody tapet na zeď s motivem stromů od Glix.cz

Vysoká kvalita tisku, ekologické a bezpečné řešení, praktické balení a dodání při objednávce nad 2000,- Kč zdarma. A k tomu bohatý sortiment různých barev, motivů, materiálů, velikostí a dalších vlastností. To vše vás čeká na Glix.cz, nyní si stačí jen vybrat!