Tapeta na zeď s motivem stromu či celého lesa se hodí do jakéhokoliv pokoje. Do obývacího pokoje může navodit tajemnou a romantickou atmosféru, v ložnici připomene odpočinek a relaxaci, v předsíni vytvoří uvítací výbor do vašeho domova. Ať už umístíte tapetu se stromem kamkoliv, všude bude představovat přírodu, kterou budete mít takto na dosah. Více informací

Tapeta na zeď stromy

Stromy představují život a jsou nádhernými úkazy přírody. Dokážou být majestátní, tajemné i romantické a nabízí dotek přírody, který můžete mít nyní i vy u vás doma. Tapety na zeď s motivem stromu se hodí do moderních i tradičních interiérů.

Materiály tapet na zeď

Tapety na zeď jsou vyrobené buď z vliesu, vinylu či papíru. Vlies je velmi odolný, stálobarevný a prodyšný. Má univerzální použití, hodí se i na stěny s trhlinami v podkladu, protože pomáhá stabilizovat tlak. Vinylové tapety mají podklad z netkané textilie, což umožňuje vysokou odolnost proti deformování a roztahování, navíc propouští vodní páru, takže interiér může dýchat. Papírové tapety vítězí především cenou, přinášejí však o něco náročnější aplikaci a nejsou tolik odolné jako vliesové či vinylové tapety.

Výhody tapet na zeď s motivem stromů od Glix.cz

Vysoká kvalita tisku, ekologické a bezpečné řešení, praktické balení a dodání při objednávce nad 2000,- Kč zdarma. A k tomu bohatý sortiment různých barev, motivů, materiálů, velikostí a dalších vlastností. To vše vás čeká na Glix.cz, nyní si stačí jen vybrat!