K dispozici jsou tapety z vliesu, který je vyráběný v Německu a je vysoce odolný, což oceníte například v dětských pokojích. Vytváří teplou izolační vrstvu a dovoluje stěnám dýchat. Vybírat můžete také z vinylových tapet s podkladem z netkané textilie. Tento typ materiálu je odolný proti deformování a roztahování, navíc dokáže maskovat nerovnosti zdi. Oba typy fototapet se snadno aplikují na zeď. Více informací

Tapety na zeď s motivem zvířat

Tapety na zeď s motivy zvířat dokáží vyobrazit nejen domácí mazlíčky, ale také divoká zvířata z lesa, africké buše nebo podmořského světa. Na své stěně můžete mít tygry a lvy, medvědy, opice, velryby, sovy, koně, ptáky či motýly. Inspirace z říše zvířat vnese do vaší místnosti kus přírody, ale i drama, hravost nebo smyslnou živelnost. Roztomilé či dech beroucí zvířecí samolepky pomohou zpříjemnit a ozdobit váš interiér. Oživte svůj domov originálními motivy, které jsou vhodné pro všechny malé i velké milovníky zvířat. Stylové samolepky na stěny oživí jakýkoliv prostor a dají vám možnost být zase o kousek blíž přírodě.

Tapety nejen do dětského pokoje

Motiv zvířat je jednou z nejoblíbenějších voleb při zařizování dětského pokoje. Vysoká kvalita fototapet s rozlišením 600 DPI a živé barvy působí opticky, což rozzáří interiér. Fototapety s motivem zvířat však budou slušet i dalším místnostem, jako je obývací pokoj, ložnice či hala. Navíc je nemusíte umístit jen na zeď, můžete využít i další povrchy, například okna či dveře.

Jak vypadá fototapeta se zvířaty?

Tapeta se skládá z pásů o šířce 50 cm, dorazí vám srolovaná a zabalená v hrubém kartonu pro bezpečnou přepravu. Tuba obsahuje návod na lepení. Všechny tapety v našem sortimentu jsou z bezpečných materiálů, vhodných i do dětských pokojů.

Snadné lepení tapet

Fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm. Ekologické a bezpečné. Užívajíce bezpečných materiálů, můžeme doporučit naše vzory do ložnic a dětských pokojů.

Bezpečný obal

Fototapeta je srolovaná a továrně zabalená v hrubém kartonu, který zajišťuje bezpečnost během přepravy. Každá tuba s fototapetou obsahuje návod na lepení.