Vyberte si tapety na zeď od předních evropských výrobců, kteří kladou důraz na moderní technologie, kvalitní zpracování a originalitu motivů. Produkty renomovaných firem jako ArtHouse, OhPopsi, Komar, Mindthegap nebo Feathr najdete exkluzivně jen u nás.

Tapetami můžete oživit jakékoli místnosti v bytě či domě, i koupelny. Díky novým technologiím, které se využívají při výrobě, můžete tapety nalepit na různé povrchy. Nejen na zdi, ale i na kuchyňské linky, okna, dveře obklady nebo dlaždice. více informací

Oblíbené motivy tapet

3D tapety         příroda         imitace materiálů         květiny         luxusní         abstratkní         dětské         retro         města         fototapety

Tapety na zeď ideálně vliesové

Vliesové tapety mají podobné vlastnosti jako vinylové. Kromě pevnosti jsou stálobarevné, prodyšné a mají dlouhou životnost. Na rozdíl od papírových tapet se při tapetování vliesových tapet natírá lepidlem pouze zeď. Šetříte tak nejen čas, ale i materiály.

Vinylové tapety na stěnu

Kromě papírových a vliesových tapet jsou velmi oblíbené i tapety z vinylu, které připomínají texturově hrubší omítku. Hodí se k tapetovaní na starší zdi, kde potřebujete skrýt drobné nerovnosti. Když se vinlyovou tapetu rozhodnete vyměnit, i přesto, že je velmi pevná, dobře se odstraňuje.

3D tapety na zeď vám vyrazí dech

Pokud chcete na stěnu opravdu originální tapety, pak zvolte tapety na zeď v provedení 3D. Dokáže opticky rozšířit prostor a otevřít dveře do jiného světa. I 3D tapety máme s exotickými motivy, prvky moderny a mnoho dalších stylů.

Dětské tapety na zeď

V nabídce naleznete tapety do dětského pokoje s postavičkami z oblíbených kreslených pohádek a večerníčků. Pro princezny v něžných růžových barvách, kluci zase ocení výběr těch nejlepších postaviček z oblíbených příběhů.

Tapety jako imitace materiálů

Častou volbou tapet jsou imitace cihly a imitace kamene, tedy přírodních materiálů. Mezi oblíbené designové vzory patří také retro a luxusní tapety. Výrobci přicházejí i s moderními vzory jako jsou graffiti. Tapety s motivem New Yorku, Londýna či Paříže ocení všichni cestovatelé.

Oblíbené barvy tapet na zeď

černé         červené         bílé         zelené         šedé         fialové         tyrkysové         zlaté         modré         hnědé         růžové         stříbrné         žluté         oranžové

Tapety do místností

obývací pokoj         ložnice          kuchyně          koupelna