Fototapety

Dnešní moderně zpracované fototapety jsou unikátním typem dekorace stěn, který by neměl chybět ani u vás doma či na pracovišti. Pomocí lepidla se fototapety velmi snadno připevní na zeď nebo na dveře. Přinášíme vám inspiraci pro příjemné a pohodlné bydlení. Vybíráme vám dekory, které zkrášlí váš domov či pracovní prostředí. Vysoce moderní i praktické materiály, které pomohou oživit i renovovat interiér vás v mnoha motivech doslova ohromí. 

Fototapety vánoce

 

Tapety

Tapety na zeď se opět vrací do módy, tentokrát s širokou nabídkou designů a propracovanějším zpracováním. Tapeta se hodí do jakékoliv místnosti v bytě či domě, ale také do kanceláří a reprezentativních komerčních prostor. Jsou také vhodné na nejrůznější povrchy, kromě zdí je můžete nalepit na kuchyňskou linku, okna a obklady z dlaždic. Pomocí tapet tak můžete proměnit starý nábytek a dveře v atraktivní bytový doplněk.

tapety vanoce

 

Samolepky na zeď

V našem sortimentu naleznete samolepky na zeď malé, střední i velké, a to při zachování velkého výběru různých barev a vzorů. Samolepicí dekorace můžete vybírat pomocí parametrů v našem menu vlevo. Samolepky na zeď se hodí všude, do haly, jídelny a ložnice, pro děti do dětského pokoje. Lepit je na různé povrchy, nejen na stěnu, ale i dřevo, sklo, kachličky nebo zrcadlo. Dodají šmrnc i staré koupelně!

Samolepky