Vícedílné obrazy jsou vyrobené z kvalitního plátna, na kterém je motiv digitálně natištěn trvanlivými barvami s UV ochranou proti blednutí. Výhodou je také absence rámu, který tak neodvádí pozornost od samotného obrazu. Potištěn je i bok všech dílů vícedílných obrazů pro přirozený přechod pozornosti. Fotoplátno je napnuto a připevněno tak, aby vás těšilo mnoho let a nevyžadovalo žádnou péči. I samotné umístění obrazu na zeď je velmi jednoduché, nenáročné a omezovat se nemusíte ani v použití. Vícedílný obraz můžete pověsit do ložnice, obývacího pokoje, haly, ale také kuchyně i koupelny.

Vícedílné obrazy

Moderní vícedílné obrazy na zeď

Obrazy složené z několika dílů na plátně nabízí atraktivní způsob, jak místnosti dodat neotřelý designový doplněk na volnou plochu zdi do jakéhokoliv pokoje včetně koupelny. Vybírat můžete z mnoha moderních motivů, nápisů, krajin, přírodních námětů a dalších zajímavých témat, kterých v sortimentu naleznete nespočet.

Třídílné, čtyřdílné i pětidílné obrazy

V nabídce naleznete obrazy skládající se ze tří, čtyř i pěti dílů. Vybírat tak můžete podle plochy, na kterou obraz chcete umístit, či podle osobních preferencí. Všechny vícedílné obrazy spojuje nadstandardní kvalita s perfektní ostrostí a tóny barev, které dodají každému motivu hloubku a nepřehlédnutelnost. Vícedílný obraz dokáže rozzářit místnost a oživit ji. Plastické provedení zasáhne i prostor před obrazem a vyplní ho.